Aktualności

11.10.2023
Czy z uwagi że instalacja ma być montowana na dachu ma to być fotowoltaika niskonapięciowa ? Gdzie s...
20.09.2023
Z przyjemnością informujemy, iż zajmujemy się również instalacjami fotowoltaiki. Nowością jest inst...
10.05.2023
Szanowni Państwo Jesteśmy doradcami z ponad 17 letnim doświadczeniem w dotacjach unijnych dla ...
16.02.2023
Wykonujemy na specjalne zamówienie HALE NAMIOTOWE - pytaj o specjalna ofertę :)
02.02.2023
Przykładowa poglądowa oferta budowy hali 20 x 50m (1000m2)wysokość na ścianie bocznej 5m dach dwuspa...

O firmie

Od ponad 18 lat nasza firma PHU AGROTOP Dariusz Sibielski,  tel. 691-979-474 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., zajmuje się budową w NOWYCH TECHNOLOGIACH hal stałych stalowych oraz namiotowych. Nasze rozwiązania techniczne budują przewagę nad konkurencją.

 

1. HALE STAŁE o konstrukcji stalowej ocynkowanej ogniowo 

o różnorodnym przeznaczeniu:

- przemysłowym, - rolniczym,  - hurtownie, - magazyny, - hale sportowe i inne. Posiadane certyfikaty zgodności  PN-EU potwierdzają jakość naszych wyrobów i umożliwiają ich sprzedaż na rynkach wschodnich oraz krajach Unii Europejskiej w tym i Polsce. Możemy pochwalić się wybudowanymi obiektami, opiniami inwestorów oraz bardzo wysoką jakością produkcji.   Wykonujemy projekty wykonawcze fundamentów, konstrukcji, oraz OPTYMALIZACJĘ kosztów. Wykonujemy wszystkie typy konstrukcji stalowych: rama, kratownica, blachownica. Obudowujemy hale: blachami, płytami warstwowymi, oraz na specjalne zamówienie PVC z izolacją termiczną SANFLEX.

Na podstawie przesłanych do nas projektów budowlanych wykażemy naszą przewagę nad konkurencją

- przedstawiając konkretną ofertę, termin budowy oraz pokażemy podobne do Państwa inwestycje wykonywane przez nas lub z naszym udziałem w Polsce i za granicą.

 

2. HALE NAMIOTOWE o konstrukcji aluminiowo – stalowej możemy wykonywać

wg norm hal namiotowych ale również hal stałych (to dla tych, którzy w przyszłości chcą przebudować halę namiotową w halę stałą, zmienić w przyszłości przeznaczenie obiektu gdzie także dach będzie przykryty płytą warstwową, zostanie zamontowana fotowoltaika, a może i zostaną zamontowane suwnice lub zamontowane innego rodzaju urządzenia). Wysyłając nam projekt hali do wyceny sprawdzicie Państwo naszą konkurencyjność, także optymalizację kosztów.

Dysponujemy unikatową i opatentowaną technologią dotyczącą:

- kotwienia dużych obiektów za pomocą szpil (pominięcie fundamentowania) - rozwiązanie chronione patentem

- wykonywania hal namiotowych w wersji ciepłej z izolowanym termicznie dachem SANFLEX

- wykonujemy montaż fotowoltaiki niskonapięciowej – bezpiecznej na dachach także hal namiotowych…

3. FOTOWOLTAIKA NISKONAPIECIOWA Enphase + pompy ciepła

W przypadku zainteresowania fotowoltaiką niskonapieciową - bezpieczną

- prosimy o przesłanie informacji dotyczącej parametrów instalacji. Przedstawimy Państwu oferty, łącznie z możliwością sfinansowania inwestycji lub uzyskania dotacji w tym zakresie. Stosujemy panele glass – glass z klasą niepalności A, o najwyższej sprawności, mikroinwertery Enphase produkcji USA tworzywa niepalne i bezpieczne instalacje, wentylowane trasy kablowe,  wykorzystujemy możliwości bifacialne modułów zwiększające uzyski instalacji o 10% - 20%. Posiadamy także w ofercie pompy ciepła Panasonic - prod. Japan, które w połączeniu z fotowoltaiką oznacza brak rachunków za energię elektryczną.  Prosimy o zapoznanie się na naszej stronie internetowej www.agrotop.info  z unikalnymi rozwiązaniami technicznymi mającymi wielki wpływ na koszt wykonania inwestycji ale i na niski koszt późniejszej eksploatacji.

U nas kupujesz profesjonalizm, unikatowe technologie oraz to co najważniejsze

„święty spokój”

Dariusz Sibielski